Instalator Aparate de Aer Condiționat

Ecolux
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
“ECOLUX” SRL este în căutare de Instalator Aparate de Aer Condiționat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău.
Profilul tău:

Experiență minimă de 1 an în montarea și deservirea aparatelor de aer condiționat.
Studii medii de specialitate.
Abilități tehnice în ajustarea valvelor/ventilelor și încărcarea sistemelor cu freon.
Cunoștințe în conectarea a climatizorului la sursa de curent electric.
Capacitate de a întocmi rapoarte tehnice privind lucrările de reparație și deservire.

Responsabilități:

Execută lucrări de montare, deservire și reparație a climatizoarelor, conform proiectului de execuție.
Montează aparate de aer condiționat conform contractelor încheiate cu clienții.
Ajustează valvele/ventilele conform specificațiilor și încarcă sistemul cu freon respectând fazele de lichid/gaz.
Instalează și reglează presostate (presiune joasă și presiune înaltă);
Conectarea echipamentelor electrice (climatizor; perdea de aer; panou cu raze infra-roșu; termostat) la sursa de curent electric;
Coordonează toate activitățile cu superiorul său.
Analizează mediului înconjurător în care este exploatat utilajul și îi raportează superiorului său.
Întocmește rapoarte privind lucrările de reparație și deservirea echipamentelor de climatizare a aerului și le prezintă manager-ului departamentului de climatizare
În urma lucrărilor de instalație și/sau reparație a climatizoarelor, teritoriul șantierului trebuie să rămână CURAT.

Beneficii Pentru Tine:

Lucru într-un colectiv tânăr, dinamic și profesionist.
Pachet social, salariu stabil, achitat la timp.
Posibilitatea de a avansa pe plan profesional.

Trimite CV-ul tău la adresa develop@ecolux.md, ct2impact@gmail.com.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unui mediu confortabil pentru clienții noștri! E-mail: develop@ecolux.md, ct2impact@gmail.com
Telefon: 069445455
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide