Inginer Instalator | Ventilatoare

ANGAJATOR.MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Ești pasionat de tehnologie și de soluții inovatoare pentru un aer curat și sănătos? Alătură-te echipei noastre și devino expert în instalarea ventilatoarelor cu recuperare PRANA! Suntem unicul reprezentant al acestor ventilatoare de ultimă generație în Moldova și căutăm un Inginer instalator dedicat care să contribuie la îmbunătățirea calității vieții clienților noștri.

Despre noi: Noi, la PRANA.MD, suntem mândri să oferim soluții de ventilație superioare care nu doar elimină mucegaiul, aerul murdar și ferestrele umede, dar și se integrează perfect în designul interior al oricărei încăperi. Ventilatoarele noastre PRANA sunt ușor de manevrat prin telecomandă și sunt recunoscute pentru eficiența lor energetică și performanța excelentă.
Cerințe față de Inginerul Instalator activ, sunt:

Permis de conducere, categoria B;
Abilități de bună comunicare, mereu pozitiv;
Îi place ca totul să fie perfect montat, cu acuratețe, și nu lasă murdărie în urma lui;
Abilități de rezolvare a unor momente inginerești care pot apărea în montarea ventilatorului;

Responsabilități:

Montarea ventilatorului în gaura deja existentă,
Conectarea ventilatorului de recuperare;
Ajutarea clienților, la folosirea aparatului de ventilare.

Oferim:

Salariu la timp, fix 10 000 lei + inclusiv bonusuri, în dependență de volumul montărilor,
Grafic - flexibil (dependent de clienți),
Mașină de serviciu,
Echipă bine organizată.
Angajarea oficială.
Instruire din parte Specialistului în domeniu, în perioada de stagiere, pentru încadrare în funcție.

Apelați-ne la numărul 068282555,
sau transmite-ți CV-ul pe mail la adresa: angajator.md@gmail.com. Telefon: 068282555
E-mail: angajator.md@gmail.com

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide